logo
Ürünler

Çevresel Test Odaları

Ev >

Ürünler > Çevresel Test Odaları

Sıcaklık aralığı ±1°C Endüstriyel Uygulamalar için Nem Düzlüğü ±2,5% RH

Product Name: Environmental Test Chambers

Certifications: UL, CE, RoHS, Etc.

En İyi Fiyatı Alın

Yüksek hassasiyetli sıcaklık aralığı Nem birliği ± 3% RH Dış Dim 75x189x110

Internal Dim: 45x60x45

Temperature Uniformity: ±1°C

En İyi Fiyatı Alın

1,0 ila 1000,0 Cu. Ft. Hazne Hacmi Sıcaklık Aralığı -70C ila +150°C Vakumlu Fırın

Sıcaklık aralığı: -70C ila +150°C

sertifikalar: UL, CE, RoHS, vb.

En İyi Fiyatı Alın

AC 220V/380V 50Hz/60Hz Bağıl Nem Fiberglas Yalıtım

Certifications: UL, CE, RoHS, Etc.

Chamber Volume: 1.0 To 1000.0 Cu. Ft.

En İyi Fiyatı Alın

Yüksek Doğruluk Sıcaklık Aralığı ±0,5°C %10 ila %98 Bağıl Nem

Power Source: AC:220V/380V 50Hz/60Hz

Humidity Accuracy: ±2.5% RH

En İyi Fiyatı Alın

RoHS Sertifikalı Çevresel Test Odaları - Sıcaklık Aralığı -70C ila +150°C

Chamber Dimensions: Customizable

Humidity Uniformity: ±3% RH

En İyi Fiyatı Alın

Aşırı Basınç Korumalı 225L B-T Fiberglas Yalıtımlı Basınç Tankı

Accessories: Data Logger, Chart Recorder, Humidity Generator, Etc.

Humidity Range: 10% To 98% RH

En İyi Fiyatı Alın

Yüksek Performanslı Çevresel Test Odaları - Sıcaklık ve Nem Aralığı

Ürün adı: Çevresel Test Odaları

sertifikalar: UL, CE, RoHS, vb.

En İyi Fiyatı Alın

Havacılık, Bilgi ve Elektrik Alanları için Yüksek Sıcaklık ve Nem Test Odası

Standart:: EN 196-1,EN 12390-2,EN 12390-9

Sıcaklık Sapması:: ±1°C

En İyi Fiyatı Alın

B-TS-402 50x40x40 Havacılık, Uzay, Askeri Uygulamalar için Soğuk & Sıcak Darbe Test Odası

Dahili: 50x40x40

Harici Karartma: 154x212x170

En İyi Fiyatı Alın
İyi fiyat Elektronik Ekipmanların Korozyon Testi için Tuz Püskürtme Test Odası, 160x100x50 çevrimiçi Video

Elektronik Ekipmanların Korozyon Testi için Tuz Püskürtme Test Odası, 160x100x50

Modeli: B-SST-160

Dahili: 160x100x50

En İyi Fiyatı Alın
İyi fiyat PCB Test Odası: Plaenum Termometre, RS485 ve RJ45 İletişim SUS#304Paslanmaz Çelik Plaka çevrimiçi Video

PCB Test Odası: Plaenum Termometre, RS485 ve RJ45 İletişim SUS#304Paslanmaz Çelik Plaka

Dahili: 40x35x35

Harici Karartma: 17x23x20

En İyi Fiyatı Alın

B-TCT-401 Kalite Kontrol için GB/T2423.1.2-2001'li 5KG Sıcaklık Darbe Test Kutusu

Modeli: B-TCT-401

Dahili Boyut (CM): 30x30x30

En İyi Fiyatı Alın

B-ZW UV Yaşlandırma Test Odası, Sıcaklık Aralığı: -40°C-150°C, SUS#304 SS Plaka

Dahili: 45x117x50

Harici Karartma: 58x128x135

En İyi Fiyatı Alın

B-OIL-02 PCB Sıcaklık Test Cihazı İçin Çevresel Test Odaları, İthal Kompresör

Operatör arayüzü: 5,7" renkli LCD dokunmatik ekran ve PLC kontrol sistemi ile

PLC: Japon Mitsubishi

En İyi Fiyatı Alın
7 8 9 10 11 12 13 14

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çevresel Test Odaları Tedarikçi. Telif hakkı © 2021-2026 BOTO GROUP LTD . Tüm Hakları Saklıdır.