Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Sherry Zhang

Telefon numarası : +0086-13761261677

Naber : +8613761261677

BOTO GROUP LTD

BOTO MAKİNESİ

 

BUGÜNÜN KALİTESİ YARININ PAZARI

  • BOTO GROUP LTD
  • BOTO GROUP LTD
  • BOTO GROUP LTD
  • BOTO GROUP LTD
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar BOTO No. Çalışanları 100~500
Yıllık satış 5000000-80000000 Yıl kurulan 2008
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş

BOTO GRUP LTD.Profesyonel bir çevre test ekipmanı ve test hizmeti üreticisidir

tasarım, araştırma ve geliştirme, üretim, satış, servis ve inşaatı entegre eden şirket, anting bölgesinde yer almaktadır. kasaba, jiading bölgesi, Şangay, saic Volkswagen motor şehrinin yanında.Doğu Çin üretim fabrikasıgüzel kunshan huaxun endüstri parkı.Tianjin, dongguan gibi büyük merkezi şehirlerde ofisleri veya irtibat ofisleri vardır.Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerden özel olarak sorumlu olan zhuhai, wuhan, chongqing ve hefei.

Şirketin ürünleri ağırlıklı olarak sıcaklık ve nem testi, hava koşullarına dayanıklılık ve mekanik içerir. büyük ölçekli kapsamlı test olarak.Ürünler havacılık, havacılık, elektrik ve elektronikte yaygın olarak kullanılmaktadır.yeni enerji, otomobil, iletişim, kimya endüstrisi, tıbbi tedavi, yeni malzemeler ve diğer imalat alanlar, üniversitelere, bilimsel araştırmalara ve işletmelere hizmet vermektedir.Çeşitli işlerin geliştirilmesinde şirket aynı zamanda, her zaman "araştırma ve geliştirme tasarımına odaklanma, üretim teknolojisinde yenilikçilik," hizmetleri iyileştirmek ve optimize etmek, amaç olarak iş sorumluluğuna bağlı kalmak. Gelişim trendine göre Yurtiçi ve yurtdışında her türlü test cihazının test teknolojisi ve otomatik kontrolü, ürün Herhangi bir zamanda araştırma ve geliştirme güncellemesi yapın ve enstrümanın önemli parçalarının çoğunun ithal edildiğinden emin olunAvrupa, Amerika ve Japonya'dan.

Şirket, IS0 9001 2015 kalite sistem sertifikası ve nihai hale getirmek için sıkı kontrol programı ile liderliği üstlendi. Her bağlantının ürününden tasarım ürünü, ekipmanın elektrik kontrol kısmı kesinlikle CCC kalitesine uymaktadır. standartları ve her ürünün "yüksek kalite, yüksek performans, yüksek standartlar" olmasını sağlamak için mükemmel bir gösteri ve Aynı zamanda çalışanları yeni gelişme trendini öğrenmeye teşvik eder, yenilik sürekli yeni patentler geliştirir, Şangay BoTo şimdiye kadar 20'den fazla ulusal patent almıştır.

Geçmiş

Şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup, 55, 000 metrekare ve 6, 800 metrekare inşaat alanı, mevcut 160 işçi ve 15 teknisyeni kapsamaktadır.

Hizmet

Test sürecinde ileride herhangi bir sorunla karşılaşırsanız size 48 saat içinde cevap vereceğimize ve 3 iş günü içinde çözüm sağlayacağımıza söz veriyoruz.Operasyon videosu ve İngilizce operasyon muanual sunabiliriz.Sağlayabilirizmakineler için operasyon videosu.

Yerinde Servis:

1. Cihaz kurulumu;

2. Ekipman Çalışma Testi Teknolojisi eğitimi;

3. Ekipman Kalibrasyonu;

4. Ekipmanın günlük bakımı ve bakımı

Fabrikaları ziyaret etmek için ücretsiz teknik eğitim

24 saat Çevrimiçi iletişim

Ücretsiz yazılım yükseltmeleri

Ücretsiz bilgiler:

1.Ürün Talimatı; 2. Ürün çalıştırma talimatı / videosu; 3. Deney Testi (test uygulaması, test raporu)

Cihaz Sorunlarının Giderilmesi:

1. Sosyal medya 24 saat çevrimiçi iletişim;

2. Posta Kesintisiz Yerleştirme;

3. Video konferans;

4. Yapay ücretsiz kapıdan kapıya hizmet

Ekibimiz

Çin BOTO GROUP LTD şirket Profili 0