Tam Otomatik Çalışma PCT Doymamış Yüksek Gerilim Hızlandırılmış Test Odası

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BOTO
Sertifika: CE ISO
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: Negotiated
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 1-15 gün, müzakere edilecek
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Ayda 100 Takım / Takım
İç Boyutlar G*Y*D(MM):: 500*D760 Su kaynağı miktarı (başlangıçta):: <i>Approx.</i> <b>Yaklaşık.</b> <i>1 L</i> <b>1 litre</b>
Sıcaklık Aralığı:: +100℃~+162,2℃ Nem Aralığı:: %65-100BN
Basınç Aralığı:: 0,020 - 0,392 MPa(Ölçer) İç hacim:: 150L
Özelleştirilmiş destek:: OEM, ODM Garanti:: 2 yıl
Vurgulamak:

PCT Doymamış Hızlandırılmış Test Odası

,

OEM Hızlandırılmış Kararlılık Odası

Tam Otomatik Çalışma PCT Doymamış Yüksek Gerilim Hızlandırılmış Test Odası

 

Ürün Açıklaması

HAST OdasıDoymamış "HAST" ve Doymuş "PCT" Odaları HAST-Yüksek Hızlandırılmış Stres Testi Odaları HAST (Yüksek Hızlandırılmış Stres Testi) odaları, yarı iletkenler için nem testini tamamlamak için gereken süreyi azaltır.Sıcaklıkları 100°C'nin üzerine çıkararak ve basıncı artırarak, aynı arıza mekanizmaları korunurken normal nem testlerinin simülasyonu yapılabilir.Testler günler veya haftalar içinde tamamlanabilir.HAST sistemlerimiz, kullanımı daha kolay olan modern bir tasarıma sahiptir: 1,Otomatik nem doldurma 2,Otomatik kapı kilidi 3,Daha geniş numune panolarının yüklenmesine izin veren yuvarlak bir çalışma alanı 4,Önyargı testi için uygun,hermetik güç pimi sistemi Şimdi sunuyoruz ve neme karşı kurşunsuz lehim teli direncinin daha hızlı test edilmesi için "Air HAST" modifikasyonu.

 

Özellikler Çalışma Özellikleri1, Doymamış veya sabit nem kontrolü 2, Çok modlu M sistemi (ıslak ampul/kuru ampul), ısınma ve soğuma sırasında bile nemi kontrol eder. EIA/JEDEC Test Yöntemi A100 ve 102C'ye tamamen uygundur 3, Dokunmatik ekran sıcaklık, nem ve geri sayım göstergeli kontrolör. Ethernet Arayüzü içerir.4,12 numune güç terminali, numunelerin açılmasına izin verir ("çift" ünitelerde çalışma alanı başına 12 adet) 5, Bir testin başlangıcında nem suyunun otomatik olarak doldurulması.
 
Dolap Özellikleri:1, İç silindir ve kapı kalkanı numuneleri yoğuşmadan korur 2, İç kısım maksimum ürün yüklemesi için silindiriktir 3, İki paslanmaz çelik raf 4, Bölmenin kolay hareketi için tekerlekleri ayarlayın (Çift üniteler hariç) 5, Basmalı düğmeli kapı kilidi 6, Ünitenin alt kısmı, çevresel ekipman için depolama alanı sağlar.
 
Güvenlik özellikleri:1, Aşırı Isınma ve Aşırı basınç koruyucuları 2, Oda basınç altındayken kapının açılmasını önlemek için Kapı kilidi güvenlik mekanizması 3, Numune güç kontrol terminali: bir alarm durumunda ürün gücünü kapatır.
Tam Otomatik Çalışma PCT Doymamış Yüksek Gerilim Hızlandırılmış Test Odası 0
Nem direnci testi, ömür testi ve hızlandırılmış test için tasarlanmıştır
Yarı Otomatik PET Şişe Şişirme Makinesi Şişe Yapma Makinesi Şişe Kalıplama Makinesi PET Şişe Yapma Makinesi aşağıdakiler için uygundur:
her şekilde PET plastik kap ve şişe üretimi.
 
1.Yüksek doğruluklu testler için hava sirkülasyonlu fan Hava sirkülasyonlu fan, test sırasında daha fazla doğruluk için test alanındaki sıcaklık ve nem değişimlerini en aza indirir.Fan, bir numuneye tek tip stresin uygulanmasını sağlar.2.Maksimum çalışma alanı Silindirik basınçlı kap, basıncı eşit olarak dağıtır ve üstün bir güç sunar.Baskılı devre kartı gibi büyük bir numunenin daha kolay yüklenmesi için iç kısım genişletildi.3. Numunelerin çiy yoğuşmasını ve ıslanmasını önleme Doğal konveksiyon test sistemleri ile karşılaştırıldığında, çift silindirik yapı ve tescilli klima sistemi, numune üzerine çiy yoğuşmasını ve su damlacıklarının düşmesini önler. Test alanı fanının öncesi ve sonrası sıcaklık kontrolü ve çalışması test ayrıca numuneler üzerinde yoğuşma ve damlacıkların oluşmasını önleyerek yüksek düzeyde okunabilir test sonuçları sağlar.(Kuru ve yaş termometre sıcaklık kontrolü ve doymamış kontrol özelliğine sahiptir) 4.Kolay bağlantı için renk kodlaması Ünite başına 12 güç pimli numune sinyal terminalleri standart olarak donatılmıştır .Set başına ilave 12 pin opsiyonel olarak mevcuttur ve toplam 72 pin'e kadar genişletilebilir.Karmaşık bağlantı veya renk kodlu terminal sayesinde(siyah=negatif,kırmızı=pozitif) daha kolay yapılır.5. Hasar riskine karşı numune koruması Bir numune güç kaynağı kontrol terminali, test sırasında numuneye voltaj ve sinyal uygulanmasına izin vermek için kontak sinyallerini veren güvenlik özelliklerinden biri olarak donatılmıştır. Aşağıdaki gibi güvenlik cihazlarının etkinleştirilmesi durumunda: aşırı ısınma koruması ve kuru kaynama koruması, numuneye veya hazneye zarar verme riskini önlemek için harici olarak çalışan herhangi bir cihaz da bu terminal ile kapatılabilir.
7 inç renkli LCD dokunmatik panel
1.Renkli LCD dokunmatik panel Dirençli Dokunmatik Panel, kullanıcıların panelle etkileşim kurmak için eldiven, ıslak eller, tırnaklar ve ekran kalemi kullanmalarına izin vererek çok yönlülük sağlar.
2.Çok dilli destek Görüntüleme dilini İngilizce/Çince(Basitleştirilmiş/Geleneksel)/Korece arasından seçebilirsiniz ve değişiklikler sistem yeniden başlatılmadan hemen yürürlüğe girer.
3.Sıcaklık, nem ve basınç grafiği görüntüleme işlevi Trend Graph Görüntüleme İşlevi, kullanıcıların test alanındaki sıcaklık, nem ve basınç* koşullarını bir grafikte izlemesine olanak tanır.*Basınç izleme fonksiyonu veya kaydedici seçeneği gereklidir.
4.Basınç izleme fonksiyonu(opsiyon) Basınç ekranda görüntülenebilir veya Ethernet,RS-485(opsiyon) veya RS-232C (opsiyon) üzerinden okunabilir. Ekranda izlenen değer nem ve basınç arasında yer alabilir. .
5.Otomatik kilitleme mekanizması Hazne basınç altındayken kapının açılmasını önlemek için kapı kilidi güvenlik mekanizması.
6.Otomatik nem doldurma Nemlendirme yeri, test başlangıcında dahili su besleme deposundan otomatik olarak doldurulur.Bir tanktaki su seviyesi, ön kapaktaki yarıklardan dışarıdan kontrol edilebilir.Alt veya ünite, güç kaynağı ünitesi ve çevresel ekipman için depolama alanı sağlar.
7. Testten sonra basınç veya sıcaklık şoku olmaması numunelerin kurumasını önler Kademeli basınç düşürme ve hava/su tahliye mekanizmaları, test tamamlandıktan sonra basınç ve sıcaklıktaki ani değişiklikleri ortadan kaldırır, böylece numunede bulunan nemin buharlaşmamasını sağlar. Bu, daha doğru bir test sağlar. alanla ilişkisini ortaya çıkarmaktadır.
Şartname
kalem
değer
Garanti
2 yıl
sertifika
ISO, CE
Özelleştirilmiş destek
OEM, ODM
Anavatan
Çin
Marka adı
BOTO
Model numarası
HAST-350*450, HAST-450*450, HAST-450*650, HAST-500*760
Güç
Elektronik
Ürün adı
HAST-Yüksek Hızlandırılmış Stres Test Odaları
Sıcaklık Aralığı
+100℃~+162,2℃
Nem Aralığı
%65-100BN
Basınç Aralığı
0,020 - 0,392 MPa(Ölçer)
Hacim ve İç Boyut
Dört standart boyutumuz var (özelleştirilebilir)
Sıcaklık dalgalanması
±0.3℃
Güç kaynağı
AC 3 Faz 220V/380V 60/50Hz
Renk
mavi ve gri
Paketleme ve Teslimat
Tam Otomatik Çalışma PCT Doymamış Yüksek Gerilim Hızlandırılmış Test Odası 1
Tam Otomatik Çalışma PCT Doymamış Yüksek Gerilim Hızlandırılmış Test Odası 2
 

Şirket tanıtımı

 

BOTO GROUP Ltd., bilimsel ve teknolojik ekipman imalatının ar-ge, üretim, OEM ve satışını entegre eden özel bir kuruluştur.Çeşitli standart dışı enstrümanların ve otomatik enstrümanların üretimi, geliştirilmesi ve yükseltilmesi konusunda yetkin.

 

Tam Otomatik Çalışma PCT Doymamış Yüksek Gerilim Hızlandırılmış Test Odası 3

 

Fabrika, merkezi Şanghay'da bulunan 26.666 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, Çin'de birkaç ofis, yaklaşık 2000 ekipman setinin fabrika yıllık üretimi vardır.Şirketin kuruluşundan bu yana şirket, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt eder ve müşteriler tarafından övgüyle karşılanır.

 

Tam Otomatik Çalışma PCT Doymamış Yüksek Gerilim Hızlandırılmış Test Odası 4

 

İç pazarda, birçok son müşterimiz, üçüncü taraf test kurumlarımız, araştırma enstitülerimiz, farklı endüstrilerdeki lider işletmelerimiz ve bazı acentelerimiz var.Yurtdışı pazarı için, birlikte işbirliği yapmak için daha genel acenteler, distribütörler ve ithalatçılar bulmayı umuyoruz.

 

Fabrika kalibrasyon yeteneğine sahiptir ve müşteri ayrıca kalibrasyon yapmak ve bir kalibrasyon raporu yayınlamak için üçüncü taraf bir kuruluş atayabilir.

 

 

İletişim bilgileri
BOTO

Telefon numarası : +8613761261677

Naber : +008613761261677