Bizimle iletişim kur
Sherry Zhang

Telefon numarası : +0086-13761261677

Naber : +008613761261677

Sabit sıcaklık ve nem test odası ile gömme sabit sıcaklık ve nem odası arasındaki fark nedir?

July 26, 2022

Programlanabilir sabit sıcaklık ve nem test kutusu

Plastik, elektronik, gıda, giyim, araç, metal, kimya, yapı malzemeleri, otomobil parçaları üniversite araştırma birimleri ve diğer için uygun düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, yüksek sıcaklık ve yüksek nem, düşük sıcaklık ve düşük nem karmaşık doğal ortamı doğru bir şekilde simüle edebilir. ürün güvenilirliği testi endüstrileri.

 

Sabit sıcaklık ve nem test kutusu tipi

1. Sabit sıcaklık ve nem test kutusu, yüksek ve düşük sıcaklık alternatif nem ve ısı test kutusu olarak da adlandırılır, fark, adın aynı olmaması, işlevi, özellikleri, prensibi, yapısı, kullanımı, kullanım yönteminin aynıdır.

2. Gömme sabit sıcaklık ve nem odası, sadece büyük bir sabit sıcaklık ve nem test kutusudur, ancak sabit sıcaklık ve nem test kutusu ile birçok fark vardır.

 

İki çeşit sabit sıcaklık ve nem test ekipmanının ortak zemini

1. Ürünler için güvenilirlik testi sağlamak için düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, yüksek sıcaklık ve yüksek nem, düşük sıcaklık ve düşük nem karmaşık doğal ortamını doğru bir şekilde simüle edebilir.

2. İşlevler, ilkeler ve özellikler aynıdır.

 

Sabit sıcaklık ve nem test kutusu ile gömme sabit sıcaklık ve nem odası arasındaki fark

1. Uygulama kapsamı: sabit sıcaklık ve nem test odası, ürün örneklemesi için uygundur veya hacim nispeten çok büyük ürün güvenilirliği tespiti değildir.Girilen sabit sıcaklık ve nem odası, ürünlerin toplu denetimi veya nispeten büyük ürünlerin güvenilirlik tespiti için uygundur.

 

2. Yapı: sabit sıcaklık ve nem test kutusu genellikle ithal SUS # 304 paslanmaz çelik ayna plaka işleme kalıplama, duvar yüzeyi yüksek sıcaklık direnci benimser, kabuk yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş plaka işleme veya SUS # 304 iplik paslanmaz çelikten, yüzey fosfatlama elektrostatik yüksek sıcaklık tedavisi ile toz püskürtme.Gömme sabit sıcaklık ve nem odası genellikle SUS # 304 paslanmaz çelik levha, kabuk rengi çelik levha kullanır.

 

3. Görünüm: sabit sıcaklık ve nem test kutusu genellikle entegre, yani soğutma sistemi, ısıtma sistemi, hava sirkülasyon sistemi, su yolu sisteminin tümü kabuğa monte edilir, sabit sıcaklık ve nem odası genellikle kutu ve kontrol sistemini benimser ayırma türü.Yani kontrol sistemi genellikle kutunun dışına kurulur.

 

4. Hacim: sabit sıcaklık ve nem odası bağıl sabit sıcaklık ve nem test kutusu daha büyük hacimli, kurulum alanı gereksinimleri nispeten büyük olmalıdır.

 

5. Üretim: oda sabit sıcaklık ve nem sabit sıcaklık ve nem test odası üretim döngüsü uzundur ve sabit sıcaklık ve nem test odası genel fabrika kurulumu ve hata ayıklama iyi doğrudan müşteriye kullanılabilir ve sürekli olarak kullanılabilir montaj ve hata ayıklama için müşteri tarafından belirlenen yere sıcaklık ve nem odası iyi kullanabilir (büyük gömme sabit sıcaklık ve nem odası nedeniyle genellikle taşınamaz,Müşterinin bulunduğu yere taşınmadan önce sökülmesi gerekir).

 

6. Soğutma modu: sabit sıcaklık ve nem test kutusu genellikle hava soğutmayı benimser, içeri girme genellikle su soğutmayı benimser (su kulesi, su pompası, su borusu takmanız gerekir).

 

7. Fiyat: gömme sabit sıcaklık ve nem odası, sabit sıcaklık ve nem test kutusundan çok daha yüksektir.

 

8. Güç kaynağı: gömme sabit sıcaklık ve nem odası genellikle üç fazlı 20KW-50KW'dadır, sabit sıcaklık ve nem test makinesi çok daha küçüktür.