Bizimle iletişim kur
Sherry Zhang

Telefon numarası : +0086-13761261677

Naber : +008613761261677

Kurutma Fırını El Kitabı

August 2, 2022

1. Kullanmadan önce güç kaynağı voltajının uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz.Kullanım sırasında prizin topraklama kablosu kurallara göre topraklanmalıdır.

2. Açma işlemi sırasında kutunun sol tarafındaki boşluğun elektrikli kısmına elinizle dokunmayın veya nemli bir bezle silin ve suyla durulayın.Kontrol sırasında güç kaynağı kesilmelidir.

3. Güç kablosu metal nesnelerin etrafına sarılmamalı ve eskime nedeniyle kauçuk sızıntısını önlemek için düşük sıcaklıklı veya nemli bir ortama yerleştirilmemelidir.

4. Kutudaki eşyaları aşırı doldurmayın, atmosferin doğal taşınımı için bir boşluk bırakın, böylece nemli atmosfer yavaşlayabilir ve rüzgar çatısında kaçabilir.

5. Sıcaklık düzenleyicinin gümüş kontaklarının tüylü veya düzensiz olup olmadığını kontrol edin.Eğer öyleyse, kullanmadan önce temas noktalarını yumuşatmak için ince bir gazlı bez kullanın ve temasın iyi olması için her zaman temiz bir bezle silin (güç kaynağını kesmek gerektiğini unutmayın).Esnekliğini etkilemek için iç sıcaklık regülatörünün metal borularına vurmayın.

6. Yanıcı malzemeleri, patlamaya dayanıklı kurulum olmadan kuru bir kutuya koymayın.

7. Her kullanımdan sonra güç kaynağı yerel olarak kesilmeli ve kutunun içini ve dışını daima temiz tutmalıdır.