Bizimle iletişim kur
Sherry Zhang

Telefon numarası : +0086-13761261677

Naber : +008613761261677

Sabit sıcaklık ve nem test kutusunun sistem prensibini unuttunuz mu?

July 26, 2022

Sabit sıcaklık ve nem test odasının sistem prensibi

Sabit sıcaklık ve nem test odası ekipmanı, birkaç kişinin yeterli anlayışı yoktur, cihaz esas olarak kontrol sistemi, ısıtma sistemi, sıcaklık ve sistemin diğer bileşenleridir ve bu sistemler sırasıyla elektrik ve iki yönüne aittir. mekanik soğutma, burada küçük makyaj, sizi makinenin çeşitli sisteminin prensibi ve çalışma süreci hakkında bir ön anlayışa götürür.

 

Sabit sıcaklık ve nem test odasının kontrol sistemi, kapsamlı test odasının çekirdeğidir.Önce test odasının sıcaklık artış hızını ve doğruluğunu ve diğer önemli göstergeleri belirler.Test odasının kontrolörlerinin çoğu artık PID kontrolünü benimsemekle birlikte, PID ve bulanık kontrolü birleştiren birkaç kontrol yöntemi de vardır.Termostatik osilatörün kontrol sistemi temel olarak yazılım kategorisine ait olduğundan ve bu bölümün kullanım sürecinde genel olarak herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

 

Sabit sıcaklık ve nem test odasının ısıtma sistemi, soğutma sistemine kıyasla nispeten basittir.Esas olarak yüksek güçlü direnç telinden oluşur.Test odasının gerektirdiği ısıtma hızı nispeten büyük olduğundan, test odasının ısıtma sisteminin gücü nispeten büyüktür ve test odasının alt plakasında ısıtıcı yoktur.